| Seby484 a întrebat:

stie cineva cum se poate face un site? si daca Da...ma puteti ajuta si pe mine va rog? am urmarit tutoriale pe net dar nu inteleg nimic.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Merishor a răspuns:

:)Inafara de categoria nepotrivita,intrebarea este una foarte buna. De obicei,un tutorial este facut de o persoana priceputa la acel lucru. Ceea ce inseamna ca cel/cea sau cei/celecare au facut tutorialele pe care tu le-ai vazut,nu au stiut,si nici cred ca nu ar fi putut sa explice pe intelesul tuturor,nici eu nu prea inteleg din tutoriale,dar, in general, daca esti disponibil sa platesti, site-uri precum www.webs.com sau www.blogspot.com sunt cele mai bune. Ele iti ofera sansa sa iti faci un web site gratis, cu neplacerea de a nu avea un domeniu propriu ( de exemplu, siteul tau se cheama seby.ro,pe webs se va chema seby.webs.com etc pe celelalte, to asa si...) dar poti cumpara un domeniu si nu este prea scump si atunci vei avea un site porpriu.

1 răspuns:
| sweetpassion a răspuns:

Rafinament si senzualitate numai alaturi de noi intr-o ambianta discreta si intima! Dulci si senzuale vino sa iti alintam simturile cu cele mai pasionale atingeri,pana la finalizare,
Masaj de relaxare,body senzual masaj,masaj erotic nud,masajul dublu,show erotic,jacuzzi masaj,cupluri masaj erotic
Bucuresti Piata Rosetti
Tel: 0728.339.812; 0740.859.654