| alexandrubt13 a întrebat:

Am niste scule stern sunt ele bunicele pentru gospodarie dar se mai duce cate ceva la ele un rotor un stator, carbuni, de unde se pot cumpara piese pentru scule stern ca intreb pe unde le gasesc la vanzare dar nu raspund la cerere piese?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Eventual să cauti adresa de email a producătorului și să le spui problema ta. (Stern Austria)
Nu știu dacă următorii te pot ajuta cu ceva: https://m.ghidul.ro/stern-austria/
Stern nu produce lucruri de calitate, și de aceea în magazine nu mă opresc deloc asupra lor.