| Quing a întrebat:

Stie cineva niste locuri faine pentru invatat deschise chiar si in weekend?

7 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

1. Deschizi fereastra si incepi sa inveti si sa respiri aer curat dar, poluat!
2. Sa iesi in balconul tau care e fain' a si sa inveti;
3. Sa te duci la biblioteca si sa inveti civilizat!

astea sunt propunerile mele.

p.s. si in bucatarie / sau debara daca ai chef inveti daca Nu! ...NU!

| Quing explică (pentru gigite):

Nu am intrebat degeaba. Nu am camera mea si tot ce fac parintii imi afecteaza activitatea. Daca am de invatat de pe laptop nu ma pot duce in bucatarie, caci nu am WiFi si nici nu pot sa trag firu' de net dupa mine. La Biblioteca se inchide la 6 in timpul saptamanii, iar in weekend nu e deschis.

| gigite a răspuns (pentru Quing):

Minti 1 este deschis!

| Quing explică (pentru gigite):

Superb. Multumesc mult de ajutorul grozav.

| gigite a răspuns:

Steaua 1 (funda)?

| HailSithis a răspuns:

Gramatica is strong in this one

| HarleyQuinn a răspuns:

Biblioteca.