| dobrescualex a întrebat:

Salut, stie cineva un site in care poti face bani, o aplicatie ceva sau vreun sfat in legatura cu venituri suplimentare? Orice legat de investiti ceva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dennis1993 a răspuns:

Recomand Deadalus Online. Este o aplicație testata. Tot ce faci este sa răspunzi la sondaje. La 10.000 puncte adică 10 euro. Poți retrage banii. Primești sondaje pe mail constant.

| dobrescualex explică (pentru Dennis1993):

Dami un mesaj in privat

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Investitiile si intermedierile imobiliare pot aduce bani frumusei, daca ai simt, te pricepi si cumulezi experienta.
Poti deveni chiar foarte mare in domeniu (vezi Donald Trump). happy

| Violleta2022 a răspuns:

Daca exista ceva online, care sa aduca bani, nu crezi ca eram cu totii acolo?
Venituri suplimentare poti face online doar daca esti programator profesionist, daca nu, venituri din munca reala: la gradini, la ferme, la sere, la McDonald samd.

| alina2k18 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ne dor șalele la gradini și sere doamnă!

| Violleta2022 a răspuns (pentru alina2k18):

Stiu, dar cand nu ai habar de nici unele si banii nu pica din cer, iti pui brau la sale si dai la sapa, ca nu-i rusine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Cosmin86 a răspuns:

Poti investi la bursa, cumperi actiuni si le vinzi mai tarziu happy

| dobrescualex explică (pentru Cosmin86):

Pai da dar nu stiu nimic despre asta stii niste cursuri sau ai putea sa imi dai detalii ceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru dobrescualex):

Gasesti pe net o gramada. Eu spre exemplu am actiuni gratis de la firma unde lucrez, dar am si cumparat.

Spre exemplu am cumparat actiuni de la Fitbit, inainte sa fie cumparati de google, si apoi le-am vandut la un pret mult mai bun.