| boyblasters a întrebat:

Stiti cum imi pot sterge contul de facebook?

Răspuns Câştigător
| delia12isa a răspuns:

Da (eu) stiu! Deci : te duci la setari --> setarile contului--> Securitate--> (Jos) Dezactiveaza-ti contul (scrie cu albastru) si Voila!

P.S. Il poti reactiva daca doresti, dar daca il vrei sters definitiv, nu mai intra pe el timp de 2 saptamani!

FUNDA?! big grin

8 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Ti-l poti doar dezactiva, dai lasetari unde este securitatea si dai pe dezactiveaza contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe rotiță, account settings, te duci la Security și vezi un link mai jos de setări, cu albastru: „deactivate your account".

| Joker11 a răspuns:

Dai sus in dreapta la setari si dai pe ''Setarile contului" si apoi la 'Securitate''si iti apare jos : dezactivare cont.

| mennenspeed a răspuns:

Se poate doar dezactiva!
ASA
Deci mai întâi Setările contului ----->Securitate----->Dezactivează contul------> Scrii un cod şi atât

| MariaCristinnaa a răspuns:

Setări de securitate -> dupa dai in stanga sus securitate iar jos scrie dezactiveaza-ti contul!

| Dudu521 a răspuns:

Da (eu) stiu! Deci : te duci la setari --> setarile contului--> Securitate--> (Jos) Dezactiveaza-ti contul (scrie cu albastru) si Voila!

P.S. Il poti reactiva daca doresti, dar daca il vrei sters definitiv, nu mai intra pe el timp de 2 saptamani!

FUNDA?! big grin

| TheLegend1997 a răspuns:

Pai dai pe sagetica la setari, apoi dai la securitate si jos de tot e Dezactivează-ţi contul... si dai acolo si gata. vezi sa nu iti para rau. dupa poti in 2 sapt sa il mai activezi apoi nu mai merge.