| AlYsPeCiAlGiRl a întrebat:

stiti daca, cumva se poate sterge contul de facebook? dau fundita; x.mersi; x

Răspuns Câştigător
| giirkssss a răspuns:

Pai dai contul meu, apoi dai setarile contului, apoi dai securitate si ai acolo o optiune "Deactivate your account."
sau in engleza:
account/ account settings/ security/ Deactivate your account. Apoi vei primi un mesaj pe e-mail care spune ca ti-ai dezactivat contul. Daca intri apoi imediat in contul tau, acesta va fi reactivat. Deci nu mai intra pe el pentru a se dezactivawinking
funda? happy