| Zoya333 a întrebat:

Salut happy Stiti cumva daca apa de la botez poate fi schimbata? sunt prea multi copii in acea zi (si rromi :s ) si as dori` ca apa sa fie schimbata dar preotu` nu vrea sad

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Logic ca se schimbastraight face

| DianaLostInDreams a răspuns:

Este apa sfintita totusi.Nu ar trebui sa te deranjeze acest aspect indiferent de ce persoane sunt botezate inaintea copilului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
programati-va cu copilul la primul botez al zilei respective
poate ai motive de sanatate, sensibilitate, alergie, iritatie!