| coliflor a întrebat:

As vrea sa pot ajuta o familie nevoiasa cu mai multi copii din judetul arges, daca cunoasteti un asa caz va rog sa-mi scrieti.as dori sa si botez un copil tot din arges.

4 răspunsuri:
| Dragon01 a răspuns:

Cred ca o astfel de familie poti gasi la un orfelinat.Acolo e cea mai mare familie.Cu banii cheltuiti pentru un botez, poti incalzi inima mai multor copii.Succesuri

| StEluTa_3250 a răspuns:

Nu cunosc o asemenea situATIE, dar pe tine te admir si sunt rare persoanele cu asa suflet ca al tau, bafta in ceea ce faci

| jonnnyyy a răspuns:

Nu cunosc dar iti admir ideea si nevointa de a da cuiva sarac... Felicitari pentru asta

| adnana134 a răspuns:

De ce vrei sa botezi pe cineva din Arges?