| InGERfaraNOr a întrebat:

Salut, stiti niste servere cu ratele cel putin 1000x sau cu king si arme legendare in shop?(INAFARA DE METIN2 XP, METIN2 GEN SI METIN2 ZAKEN)Dau funda big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| ExciteMind a răspuns:

Exista un site romanesc metin2.ilive.ro ratele sunt 1000x cred ca doar in weekend dar oricum se creste foarte repede daca ai otel si blesuri il ai ca si facut king este fain incearcal! P. S Daca vrei sa il faci king se vand pamflete la pescar! Astept funditahappy