| roby223 a întrebat:

Salut stiu ca era o aplicatie care iti spunea ce sa gatesti pe baza alimentelor pe care le ai in casa.
Stiti cumva cum se numeste aplicatia?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cred ca este vorba de "Chef Watson", aplicatie care nu am gasit-o in magazinul Google: https://www.stirilekanald.ro/......r-16580683
Am gasit-o aici: https://apkpure.com/ibm-chef-watson-twist/com.ibm.watson.life.cocktails

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Si daca ai doar ulei, otet si zahar, ce-o sa zica aplicatia? Probabil: "Du-te lenesule la piata!" laughing

| zilog a răspuns:

Se numeste INTELIGENȚĂ intuiție imaginație creeativă
desteptăciune
calitatea umană de a se deosebi fața de primate
este singurul lucru care ne deosebeste de animale, dar daca te vei baza pe o aplicatie atunci aplicatia iti va lua locul si vei deveni sclavul ei daca tu nu mai ai constiinta ci iti ucizi constiinta inseamna ca ar trebui sa ti-se ia si drepturile omului pentru ca nu stiu daca mai esti om daca renunti de buna voie la avea discernământ si vrei sa il ilocuiesti cu un calculator

| roby223 explică (pentru zilog):

Eu aveam necoie de numele unei aplicatii, nu sa mi se dea o lectie de psihologie, filosofie si drepturile omului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaliga

| iuliaOK a răspuns:

Desert Rețete ( deși se numește asa, nu sunt doar rețete pentru desert)

ceGatim

eu pe astea le mai folosesc din când în când