| anonim_4396 a întrebat:

:3
Cand intru pe Like me Like you si dau sa adaug o pagina cu poza respectiva, imi spune "Aceasta poza nu poate fi adaugata. Acceptam doar poze adaugate pe Fanpage.". Pana acum am doar 366 de credite, nu stiu daca ajuta cu ceva thinking
Cum sa procedez in continuare? straight face Pare rau daca e gresita categoria.

1 răspuns:
| Liliana1994 a răspuns:

Din cate stiu eu poza trebuie sa fie de pe cont public, nu de pe cont personal pentru a o putea adauga.