| Laur2821 a întrebat:

aș dorii cine știe să îmi de-a niște răspunsuri bune, eu sunt la școala profesională, și vreau să merg la liceu, dacă am note mari in examenul de bacalureat, pot să merg la o facultate de Poliție locală, sau Poliție frontierâ?, mulțumesc anticipat tuturor care mă poate ajuta cu un răspuns util, numai bine!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa terminarea liceului, cu diploma de bacalaureat, poti sa urmezi orice facultate sau scoala postliceala la care reusesti, inclusiv facultatea de politie, o scoala de agenti de politie sau politie de frontiera.

1 răspuns:
| Laur2821 explică:

Mulțumesc frumos pentru răspuns!