| rap4us a întrebat:

Salut, revin din nou cu o intrebare legata de scoala. Nu stiu la ce liceu sa ma duc. Sunt din Bucuresti, Drumul Taberei si vreau sa ma duc la un liceu care sa fie destul de aproape de casa. Nu am note foarte stralucite. Nu am avut medii mai mari de 9, 25 si in clasa a6a am avut 8, 52. Anul asta fac pregatire si sper sa iau note mari la evaluarea nationala. Eu daca ar fi sa merg la facultate as vrea la Medicina sau Politie.

1 răspuns:
| Ballet a răspuns:

Cel mai bine te duci la un liceu puţin fixat pe ce vrei să faci după.
Acum dacă zici că ai medii de 8 şi ceva nu ştiu, interesează-te ce licee sunt pe lângă casa ta.