| UserName250000 a întrebat:

acum 3 luni am facut o prostie mare. Am Windows 8.1 si fara sa vreau am scos parola mea de la administrator, iar tatal meu o sa afle curand, ca el este cu tehnologiile IT. Am folosit un program cmd care iti permite sa bagi comenzi, mai ales sa scoti parola de administrator.

Va rog sad nici macar nu am facut backup, am uitat. Cum pot face sa readuc windows-ul la acea parola de administrator FARA sa o aflu pe aceea si sa fie fara backup?

VA ROG FARA RASPUNSURI DE GENUL "Du-te la Bill Gates", "Nu se poate", "Roaga-l pe tatal tau" SI FARA BATAIE DE JOC LA ADRESA MEA.

2 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Nu se poate. Mai bine te-ai duce la tatal tau inainte sa afle el si sa-i explici ce ai facut, cu scuze, plans, etc...

| Ostafe_Mihai_Si_Violeta_1984 a răspuns:

Restory point