| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

acum o luna de zile am achizitionat un Vodafone smart III 975 si am probleme cu semnalul. Ce vreau sa spun este ca inainte cand era serviciul date mobile activat semnalul era albastru cum este normal si cand am dezactivat datele mobile semnalul s-a facut gri in loc de albastru si daca vreau sa dau telefon merge. Mentionez ca telefonul este routat si are versiunea 4.1.1 de android.

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nu are nimic. Si al meu face la fel, si daca il duci la garantie iti vor spune la fel. Cica e de la tema.