| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Ajutati-ma va rog Daca s-a ars twiteru' de la o boxa de 50w si leg firele la alt difuzor se poate arde ceva >? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Tweeter-ul e un difuzor dedicat cu anumite caracteristici. Prin urmare, pentru a-l inlocui iti trebuie acelasi difuzor, cu aceleasi caracteristici. Chiar daca difera marca!

3 răspunsuri:
| bilopart a răspuns:

Se aude dar foarte incet.

| skilletski a răspuns:

Nu, dar nu ai aceeasi putere in boxe.

| herculeboss13 a răspuns:

Pai si mie mi s-a ars si am facut cea ce vrei tu sa faci. Mie nu mi s-a ars nimic dar mergea mai incet.