| Snoopy001 a întrebat:

am dat comanda acum cateva zile de niste boxe de pe ebay ( uk, locuiesc in UK ). Si a zis ca o sa vina in perioada 14-15, daca pana diseara nu ajung, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Patrik_Cadar_1989 a răspuns:

Depinde,daca sunt boxe de vreo 100 de lei si nu au si alte comenzi prin zona nu ai ce sa le faci, si trebuie sa mai comanzi odata, pana vor avea si prin zona daca nu platesti taxa cu vreo 12, 20 de lei in plus

| Snoopy001 explică (pentru Patrik_Cadar_1989):

Au costat 40 lire

| Snoopy001 explică (pentru Patrik_Cadar_1989):

Si daca nu stii... banii mi i-a automat din card deci mi-a luat banii de pe card dar totusi inca nu au venit