| Axel22 a întrebat:

Am mai zis intr-un topic ca nu pot descarca Adobe flash player si nu stiu de ce, pe site-ul ala unde ma da youtube ca sa descarc in loc de install now imi apare total size : xx.y mb

Si nu pot sa dau nicaieri downloadcrying(( Ce sa fac?

P.S nu stiu de ce am conexiunea ff slaba si nici comm nu pot sa dau pe TPU. deci va rog cat se poate de bine sa ma ajutati

1 răspuns:
| UltraLex a răspuns:

Roaga pe cineva sa til descarce si sa til dea pe mess sau skype daca spui ca tie nu iti apare butonul de install asta ar fi unica solutie sper sa te fi ajutat