| adyiSAMP a întrebat:

am si eu o problema vreau sa imi descarc Adobe Flash Player 11.8.800.94 si nu ma lasa il descarca si ramana blocat la Download 99% nu stiu ce sa ii fac... Va rog frumos daca se poate sa mi-l descarce cineva si dupa sa il updateze P.S daca e sa il descarc de pe Kappa si situri mai sinmple merge dar daca il descarc de pe oficial nu merge si asa mi se intampla la ori ce descarc Va rog va

2 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Ia-ti google chrome are flash preinstalat

| alexan25 a răspuns:

Daca intri pe www.adobe.com la sectiunea Download poti downloda versiunea trial facandu-ti un cont. acolo trebuie sa mearga doar e siteul ofcial