| OxEdAn2 a întrebat:

Am memorie multa in Local Disc (Chappy si am sters de pe acolo si tot nimic am 49.9 GB si doar 169MB Free. As putea sterge Microsoft directX SDK (June 2010)
Ce as putea sterge?

5 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Nu poti sterge ce iti canta in cap din local disk ce, altfel te trezesti ca nu mai merge. Cel mai bine muta poze muzica si etc din my documents. Sau dezinstaleaza din control panel- add or remove programs, programele de care nu ai nevoie.

| shannygelu a răspuns:

Cel mai bine sa instalezi alt windows daca s-a umflat ca e demult instalat

| CiprianFreeLife a răspuns:

Poti sterge orice fisier din "Program Files" sau sa le dezinstalezi din "control panel " si in legatura cu "SDK" in poti sterge! (funda)

| DarkAngel0o0 a răspuns:

Deci trebuie sa intru in diskul C si sa cauti folderul Temp si intri in el si stergi tot ce e acolo. FUNDA?

| OxEdAn2 explică:

P.S Am Windows 7