| Mariuss32 a întrebat:

As putea sa ii mai pun memorie la telefon? Ca in total am 169MB. Daca da, cat m-ar costa sau ce ar trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Memoria interna a telefonului nu se poate mari.Este memoria lui din fabrica.Atat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa pui card dar memoria interna nu se poate mari.

| stlucian a răspuns:

NU poiti! Clar! Atata poate device/telefonul tau.

| Aasdfghj a răspuns:

Poti cumpara un card de memorie.Pretul depinde de marimea cardului. Sunt de 2 GB, de 4, 8, 16, 32 si 64.

| valentinp02 a răspuns:

Poti pune un card 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8 G.
MEmoria interna nu o poti mari.

| asiodfaijooij a răspuns:

Daca ai fi avut telefon cu android(putin probabil) ai fi putut face memory-swap, dar, normal, iti trebuie si un card.