| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program pentru Samsung Galaxy S3, care sa schimbe vocea in timpul unei Convorbiri telefonice cu alta persoana. Sa fie program FULL ( sa o fac vocea groasa, subtire etc)

5 răspunsuri:
| GeorgeSprite a răspuns:

Bai frate. ce esti tu? laughing rapitor? decat sa faci farse la telefon du-te si bagate la somn copile.

| sasukeady a răspuns (pentru GeorgeSprite):

Nu vreau sa fac farse la telefon, dar ma enerveaza vocea mea cand vorbesc cu cineva, am voce pitigaiata

| GeorgeSprite a răspuns (pentru sasukeady):

laughing pai si de asta te temi ma? laughing thoamne cum a ajuns omenirea

| sasukeady a răspuns (pentru GeorgeSprite):

Ma, eu cand vorbesc la telefon cu colegi a doua zi incep sa rada de mine ca am vocea urata la telefon.

| GeorgeSprite a răspuns (pentru sasukeady):

Tie greu sa le zici." fratilor ce vreti de la mine asa este corpul meu vocea mea. nu o pot schimba daca ma placeti ma placeti cum sunt nu cum vreti voi " asa le dai peste nas si te-ai scoswinking