| lora3u a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru. Sunt din iasi, si am un telefon sony ericsson w205, dar este codat pe vodafone ( eu fiind de orange ). Stiti cumva cum sau unde se poate decoda? Contact me la id loredana.harabagiu@yahoo.com. merci anticipat.

3 răspunsuri:
| darkgirl58 a răspuns:

Uite poti merge in Orange te costa cam vre 30 50 lei sa il decodezi succes

| AneBbi a răspuns:

Pai uite ai putea si la magazinele Vodafone pe Stefan, langa Moldova Mall dar e ceva mai scump iti ia cam 40 lei, sau ai putea sa amanet pe strada gari sunt o multime de magazine si sunt mai ieftine dar cel mai sigur si bine ar fi sa te duci la Vodafone ca doar de acolo ai telefonu.Mult succes sper ca te'am ajutatbig hug

| deealovatic a răspuns:

Ei bine eu sunt din Bucuresti dar iasi e oraas mare asa ca sigur gasesti. ar trebui sa te duci la Orange si sa ii intrebi unde poti decoda. exista chiar magazine speciala, sau du-te la magazine unde vand carcase de telefoane-ar trebui sa decodeze sau sa stie unde poti gasi. sper ca te-am ajutat happy