| AestheticPerf a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat, nu ma pot hotarî intre doua perechi de casti: JBL Grip 200 sau Sony MDR-XB510AS Extra Bass. Nu ma intereseaza doar pe partea de sport, mai mult pe sunet si pe bass, si stiu ca la Sony scrie " extra bass, dar am vazut multe comentarii bune despre sunetul si basul castilor JBL, dar totusi, va rog sa ma ajutati, FUNDA!happy

1 răspuns:
| Zepher a răspuns:

Sony MDR-XB510AS iti recomend aceste castig ca eu am de la Sony si e mai bun ca jbl ca am avut si jbl si nu am fost multumit de ele ca peste o saptamana mi s-a stricat si mi-am luat Sony de 5 luni si merge perfect sper ca te-am ajutat