| CTLN a întrebat:

Am o intrebare: A aparut filmul *POzitia copilului* pe internet? Daca da, dati-mi si mie siteul sa-l vad full! Dar fara logare sau alte chestii! Va rog, ajutati-ma! big grin Dau funda la cel ce imi da siteul si pot sa-l vad full!

Răspuns Câştigător
| romy45 a răspuns:

A aparut online astazi pe EuroTube : http://eurotube.do.am/......12-1-0-698

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Deocamdata doar la cinema te poti duce sa il vezi.laughing si va sta muult si bine acolo pana va aparea si pe net.laughing pana atunci ai un drum bun de dus la cinema daca vr sa il vezihappy

| TaviRandom a răspuns:

Asta caut si eu.