| IulianIlieValentin17 a întrebat:

am o intrebare.
acele concursuri online gen castiga un iphone 7 sunt adevarate sau sunt fake?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Nu sunt reale, sunt 100% fake-uri precum si paginile de Facebook care zic ca fac un concurs trebuie sa dai share like etc. mai sunt unele concursuri care te pun sa dai un sms la un numar iar daca faci asta pierzi o suma de bani de pe cartela, toate lucrurie de genul sunt fake-uri.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine naiba ar da un iphone 7 doar pentru ca ii dai tu share la un post?

| Ionute2018 a răspuns:

Nu frate, acelea sunt false absolut, nimic nu e pe gratis asa dintr-o data crede-mawinking sunt doar niste reclame pe baza cărora ei generează bani atunci cand tu le vezi reclama.tocmai de asta te atrage cu lucruri scumpe. evitale