| HeadGeneral a întrebat:

am o întrebare cat costa un kw(energie electrica) in lei. Si cum pot afla cati kw am consumat de pe aparatul acela din curte cu, curent unde indica niste numere pe care il are toata lumea, sau există si un alt mod ca sa aflu.!

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu avem acelasi pret toti, sunt furnizori diferiti. Pret afli din factura. Cifrele alea se numesc index. E cum e kilometrajul la masina. Doar notezi si dupa perioada dorita notezi iar si scazi.