| Didddddddy a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au Nokia Lumia 520. Sunteti Multumit de el? Vreau si ceva pareri.

4 răspunsuri:
| Aron98 a răspuns:

Sal. Sunt un posesor al telefonului Nokia Lumia 520. Mie sincer îmi place mult telefonul. Deci, Nokia la ora actuala face cel mai in schis sistem operativ, mă explic mai bine. Cu lumia nu poti descarca de p Google, poti descarca doar de pe site special care este windowsphone.com,dar odată ce iti faci cont p acest site, cvei putea intra direct din iconita in forma cu sacosa care o gasesti clisand cu degetu spre stânga.
Măcar de 2 ori p ani e bine sa ii faci un backup si sa ii descarci se pe site un sistem mai bun. Daca mai ai vreo nelamurire te rog sa îmi dai un mesaj in privat si acolo iti voi zice tot ce te interesează.

Bafta si sper ca ti-am fost de ajutor

| Didddddddy explică (pentru Aron98):

Multumesc frumos de raspuns!

| Dan_Nicusor_1999 a răspuns:

Destul de bun telefonul

| 1998cristi a răspuns:

Da este bun, de ala am si eu