| GabrielStefan a întrebat:

am o problema.Am un Nokia N95 si vreau sa instalez opera mobile dar nu ma lasa sa dau open. Nici Nokia pc suite nu merge. Spune ca nu gaseste telefonul. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| VLadutz_7312 a răspuns:

Daca e tel original o sa mearga daca nu nu va mergebig grin funda?

3 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Sunt un duh magic.dorinta ti-a fost indeplinita.incearca acum sa conectezi Nokia la calculator.

| rolly3342 a răspuns:

E telefon original? ai avut cd de instalare cu el? sau ai scos d pe net pc suite?

| GabrielStefan explică:

Nu am avut cd ca mi l-a facut cineva cadou