| darkhell217 a întrebat:

Merge sa instalez Mozilla pe Windows mobile?(Nokia Lumia 610)
sau imi sugerati mai bine opera?

Răspuns Câştigător
| Clauluck a răspuns:

Dark, exista browsere mozilla, si google chrome, si pentru mobil, eu iti recomand tot mozilla, merge mai bine decat toate. Sau depinde care iti merge tie, oricum, nu iti recomand opera deloc, mozilla sau google chrome. succes! happy

| darkhell217 explică (pentru Clauluck):

Mozilla sau chrome nu se instaleaza... sper sa mearga chrome sad nici pe youtube nu pot cauta sau vizionaliza nimic

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Opera NU mai este ce a fost pentru Mobile. Mozilla should do the trick.

| JoeTPU a răspuns:

Da,merge big grin

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

DA o să îți meargă.

| OnixxXdd a răspuns:

Cred ca merge dar recomand opera.