| AlexAntonescu a întrebat:

am o problema cu un laptop HP mini 210..imi spune-ti si mie cum sa rezolv o problema pe google chrome? cand intru intr-un joc pe facebook tot imi zice Un plugin Shockwave Flash nu raspunde

2 răspunsuri:
| Ayskle a răspuns:

Hello e o problem destul de des intalnita. Doar intra pe site-ul de la Adobe si downloadeaza un uninstaler sau du-te la add or remove programs si sterge tot ce e legat de Shockwave Flash Player apoi reinstaleaza-l. Cheers mate!

| cannondale a răspuns:

Folosesti Firefox? Daca da, foloseste Chrome, nu-ti va mai da eroarea aia, si mie mi-a tot dat-o pe Firefox.