| Poe a întrebat:

Am si eu o problema legata de Google Chrome:
Am instalat Abdobe Flash Player (nu stiu ce versiune) si s-a instalat si Google Chrome, ei, acum e acum, caci, cand pornesc google chrome si navighez putin, gen, intru pe Facebook sau YouTube, primesc o eroare "Crash Dump". Ce pot face sa o rezolv? Dau Fundaa!

4 răspunsuri:
| lascudaniel a răspuns:

Dezinstaleaza google chrome si instaleaza-l iar!

| Poe explică (pentru lascudaniel):

Nu a mers frate crying

| Lifar a răspuns:

Adobe Flash Player este integrat direct cu Google Chrome şi este activat în mod prestabilit. Actualizările disponibile pentru Adobe Flash Player sunt incluse automat în actualizările de sistem Chrome....Deci....Prin urmare fa exact ce te-a sfatuit Daniel, iar in viitor nu mai avea treaba cu flashplayer-ul, deoarece chrom-ul e singurul browser care il are integrat inca de la instalarea lui.

| Poe explică (pentru Lifar):

Am incercat sa fac si ce a zis Daniel dar de geaba, nu a mers deloc, am citit repede si am vazut ceva gen o eroare "STOP: 0x000007" si dupa s-a restartat pc-ul, sa fie de la Windows? Ca am uitat sa mentionez ca am avut Windows XP si mi-a mers Google Chrome.