| anonim_4396 a întrebat:

am o problema : de 1-2 luni cand intru pe messanger (mess) imi da o eroare: the application failed to initialize properly (0xc0150002). click on the ok to terminate the apllication

help please : --FUNDA--

Răspuns Câştigător
| IHaDeSSI a răspuns:

Sall
Intra pe site: www.yahoo.com si logheazate si acolo ar trebui sa iti ceara un e-mail alternativ acolo trebuie sa scrii ul alt ID de mess si dupa ar trebui sa nu iti mai apara eroarea

3 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Sterge cu revouninstaler tot ce ai in PC cu yahoo si apoi reinstaleaza-l iar daca nu iti merge e de vina windows-ul.

| Vidiu a răspuns:

Este o problema din calculatorul tau.
Descarca-ti "Dll-Files Fixer" si o sa iti repare toate erorile. Am avut si eu aceasta eroare si acum merge.

| leeulee a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi.