| KrEaThYvE a întrebat:

am o problema : de 1-2 luni cand intru pe messanger (mess) imi da o eroare: the application failed to initialize properly (0xc0150002). click on the ok to terminate the apllication
help please : funda

Răspuns Câştigător
| MrAnonime a răspuns:

Am patit si eu asa, dar mi-am sters messengerul din calculator, apoi l`am instalat la loc si mi-a mers..Deci asta e solutia. Funda?

1 răspuns:
| dReaml a răspuns:

Aceeasi eroare, nici o solutie gasita de mine pana acum. In concluzie nu exista "leac" sau nu l-am descoperit inca