| Ady_6190 a întrebat:

am o problema
mi-am instalat metin 2, dar insa cand intru sa ma joc se restarteaza pc-ul automat. care este problema? si cum as putea sa o repar?

Răspuns Câştigător
| Tudyss a răspuns:

Npc,da te rogbig grin

6 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Posibil sa fie de la antivirus.Inchide antivirusu si deschide metinu. Daca nici asa nu merge incearca sa mai descarci odata Metinu. Sper ca te-am ajutat!

| Tudyss a răspuns:

Am avut aceeasi problema dar cu wow, probabil placa video s-a defectat si nu suporta graficile jocului sau se suprasolicita si se incalzeste=>inchiderea calculatorului, fai o verificare

| Ady_6190 explică (pentru Tudyss):

Pai... am avut o placa mai mica si mergea metin2 amu am una mai mare si nu merge...happy

| Tudyss a răspuns (pentru Ady_6190):

Da cred ca placa e devina atunci, poate nu o suporta sau poate e busita

| Ady_6190 explică (pentru Tudyss):

Mersi tongue vrei funda?laughing)

| Tudyss a răspuns (pentru Ady_6190):

Npc,da te rogbig grin

| Ady_6190 explică:

Pai am dezinstalat antivirusu ...si tot aceeasi chestie...