| Teodora11 a întrebat:

Am o problema mi se vede monitorul roz. Ce pot face sa isi revina?

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Probabil s-a magnetizat. Nu ai ce sa ii faci acasa, du-l la reparat, e ultima solutie si singura.

| Seby90 a răspuns:

Pai e simplu, ii lipseste un spectru de culoare, parerea mea e ca iti lipseste verdele. Cam ai probleme cu inputul deci du-l la reparat daca poate sa il facawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseste-l.sad.sad.sadLogic nu? Du-l la reparatsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa ca i pentru fee, nu.happy?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mergi la cineva care se pricepe, nu poate costa prea mult reparatia.

| Teodora11 explică:

De fapt era USB-ul de la WebCam..si-a renit cred ca problema e si ca calculatorul e din 2003