| Roxii13 a întrebat:

De ce se vede monitorul in ceata? crying help.

8 răspunsuri:
| i0oOoOo0 a răspuns:

Umbla la Tact pixel sau Faza sau Profunzime si un pic proprietati (pe desktop click dreapta... setings, cred ca sti) A si misca si un pic firele care sunt in monitor. :*

| VintageRed a răspuns:

Dă luminozitaea mai mare că e dereglată. Fundă?

| Roxii13 explică (pentru VintageRed):

Am dat si luminozitatea si si kontrastul da tot se vede... crying nu asa de tare k si inainte da se vede sad

| VintageRed a răspuns (pentru Roxii13):

Încearcă să mergi la un service. Nu ştiu ce să-ţi mai zic straight face

| Roxii13 explică (pentru VintageRed):

Voi merge.straight face

| VintageRed a răspuns:

Sau poate e de vină placa video...

| Roxii13 explică:

V-oi * scuze

| hideaway a răspuns (pentru Roxii13):

De fapt, ai scris corect prima dată. Se scrie „Voi". În legătură cu întrebarea ta: poate fi din mai multe cauze. De la Placa Video, sau de la lumină. În orice caz, încearcă să mergi la cineva care e pricepe în astfel de lucruri. Sigur el te va ajuta.
Succes.