| AnnyJonathann a întrebat:

am o problema nu pot sterge programa Sweetim, am intrat in control panel am dat pe unstile insa nu merge.Ce sa fac?
Ajutati-ma daca puteti va voi fi foarte recunoscatoare.Va rog muult.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante". Succes!

| ade2998 a răspuns:

Start / Control Panel / Programs / Uninstall Program / Te uiti in lista dupa Sweetim / si dupa dai uninstall

| Archy37 a răspuns:

1.click Start si tapeaza regedit->ctrl+f->tapezi sweetim->stergi mapa cu programa respectiva
2.dowmloadeaza de pe net programa revo uninstaller, si incearca prin intermediul ei sa gasesti sweetim ca s-o stergi

| passarisMB a răspuns:

Sterge messu si instaleaza-l din nou

| RadikalGamer a răspuns:

Ia-ti CCleaner de aici: http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
Iesi de pe mess si toate porcariile pe care ai intrat (Ctrl+Alt+Delete si te uiti la Procese).
Pornesete CCleaner (dupa ce l-ai instalat, normal) si apesi pe Run Cleaner (jos in dreapta). Astepti ceva timp, apoi dai in stanga la Tools si cauta pe acolo Sweetim sau ce ai nevoie sa dezinstalezi. Apoi te descurci :)
Succes!

| xAlvin a răspuns:

Cand dar remove vezi sa nu fi intrat pe mess mai nou si pe (facebook)

| AnnyJonathann explică:

Mesi mult la toti; D