| TurcuVlad a întrebat:

am placa video ati hm550L3- c3h si nu gasesc de unde sa descarc driveru, daca mi-ati putea lasa un link de descarcare pentru windows 8.1. Va multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu asta. Instaleaza Adobe Flash Player. Apoi intra aici: http://www.driverscloud.com/en/configuration/installplugin
Apasa Automatic Instalation. Se downloadeaza un fisier si-l instalezi. Apoi apesi "Start the detection" si dupa ce termina te uiti in My driver. De acolo poti sa faci update la orice driver si sa instalezi ce ai lipsa. Succes!