| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

Salut TPU,am primit de Craciun cadou un Samsung Galaxy Fit GT -S5670, vreau sa ma conectez Wirelless,am un router de la Romtelecon Huawei HG EchoLife 510, dar cand dau >Setings---Wireless and >Network---Wi-Fi Settings si dau pe Turn on Wi-Fi imi porneste dar nu imi vede calculatorul(routerul)ce trebuie sa fac? Este cumva de la router?
Spuneti-mi ce pot sa fac sa imi mearga Wireless-ul.
La mine in calculator internetul este dat pe "Public Network".

Ajutati-ma va rooooog!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resetează router-ul.

| k4rT a răspuns:

O fi blocat routerul si nu iti citeste bine calculatorul sau nu e bagat ceva bine