| Swampspell a întrebat:

am primit un colet extern si a ajuns la piatra neamt nu la mine si am primit invitatie sa-l iau de acolo si nu e primul colet primit ce e trimis de pe acelasi site.e primul ce il opreste acolo ce pot face in afara sa merg la acea posta? ca sunt la liceu cand e deschia nu pot ajunge.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locuiesti in judetul Neamt? Atunci este explicabil, fiind extern. Va trebui sa mergi acolo daca vrei coletul.

| Swampspell explică (pentru anonim_4396):

Da sunt din judet, dar ai citit bine? ca eu am mai primit colete la mine acasa de la acelasi site, si asta fiind a 3-a comanda, nu am primit-o ce dracu are?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swampspell):

Probabil sint suspiciosi si vor sa verifice coletul. Nu ai ce face. Altfel, te "invita" sa-l desfaci in fata politiei.