| IneedTPU a întrebat:

Am pus un videoclip pe youtube, dar nu imi cresc vizionarile. Daca dau refresh la pagina imi cresc vizionarile cu 1.Am 300 numai din refresh, dar daca il las si o zi nu cresc cu mai mult de 1 si nu inteleg, daca il las asa nu cresc si daca dau refresh din 2 in 2 sec imi creste cu o vizionare.Acum mi s-a blocat la 301+.Imi recomandati ceva? http://www.youtube.com/watch?v=512X4YuzEX8

2 răspunsuri:
| pilifalexandru a răspuns:

rolling on the floor) eu ma postat un video cu pisiculetele mele de la tara acum vreo 3 ani si ghici am 80 de vizionari laughing. Cred ca pur si simplu nu sunt vizionate sunt sute de mii de filmulete pe youtube.

| IneedTPU explică (pentru pilifalexandru):

Stiu asta, dar nu la asta ma refeream, eu daca astept o zi nu creste cu niciuna, iar daca dau refresh din 2-2 secunde creste de fiecare data cu 1-2thinking