| SaTanAacl a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu visual studio 0.6. Am windows 7 X86 iar visual studio 0.6 pe care il aveam era pentru windows X34. stitu de unde as putea downloada un visual studio 0.6 pe 86 de bit?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Ai scris la misto? :))
in fine, nu ma iau de tine. sa zicem ca am inteles ce ai vrut sa ne intrebi.

de aici http://msdn.microsoft.com/en-us/aa570309#one

4 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Hai sa-ti explic, windows x86 = windows x32 nu stiu de ce, dar asa este doar daca ai windows pe x64 atunci e o problema

| nikbad4u a răspuns:

Intra pe google scrie numele programului plus scrie si x34 si il gasesti plus scrii la sfarit situ unde se descarca multe chestiii care foloseste toti nu pot scrie doar iti spun ca nu da voie pe TPU ala care incepe cu to numele

| SaTanAacl explică:

Mersi, sh credeti-ma nu ma prea pricep la astea. nu era pentru mine visual studiowinking

| omgosh a răspuns:

straight face! Lucrezi in Visual Studio si nu stii ca un windows pe 32 biti mai este numit si "x86"?! rolling on the floor