| randy_7314 a întrebat:

am si eu o problema am samsung sgh-j150 si din greseala am rupt butoanele de la volum stie cineva cum pot da mai tare la muzica din telefon adica fara butoanele alea? dau funda!

Răspuns Câştigător
| YoungManiak a răspuns:

Da! iei un batz sau un cribit si in bagi acolo unde era butonu de dat mai tare si tot apesi pana merge...merge 100% ...acuma vreau si eu fundita sau ceva.

2 răspunsuri:
| YoungManiak a răspuns:

Da iei un batz si il bagi acolo si apesi...si ai sa vezi ca se da mai tare big grin bafta! si funda la baiatu`!

| c0ol a răspuns:

Incearca atunci cand intri in folderul cu melodie si deschzi melodia sa dai la optiuni sau cum ai tu scris acolo si sa cauti setari si apoi Egalizator. De acolo iti vei putea modifica sonorul" la melodie.