| Nickk a întrebat:

Am si eu o problema. Am urechea stanga infundata si ma doare, nu imi dau seama de la ce ar putea sa fie am auzit ca poate sa fie un inceput de otita sau de oreon nu stiu ce sa cred, daca a-ti avut aceste simptome si daca stiti ce ar putea fi va rog frumos sa imi spuneti. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Da, ar putea fi o otita. Daca e asta, trece usor cu tratament, mergi la un orelist sa iti faca o inspectie a canalului auricular si sa-ti prescrie un tartament. Indiferent ce ar fi, tot ar trebui sa mergi la un orelist, ca sa stai linistit, sa scapi de durere si sa nu se agraveze. Bafta!