| marie225 a întrebat:

Am si eu o problema sad
De ieri m-am trezit cu o durere la urechea stanga si ma doare doar daca o ating,e si putin infundata. Stiti cumva ce ar putea fi? Maine merg la medic,dar inainte as vrea sa aud ceva sfaturi, poate a mai patit cineva asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Cel mai probabil e ca ai racito... pune ceva caldut.o pernuta ..sevetel.ceva...ea trebuie incalzita, ca sa nu te doata tare! bafta

1 răspuns:
| Juliiia a răspuns:

Am patit si eu asa, am mers la medic si mi-a zis ca e Otita.Iti poti pune ulei caldut pentru a ameliora durerea.