Întrebare recomandată | ddaiana16 a întrebat:

recent am fost operata de otoscleroza la urechea stanga, problema este ca desi am fost operata tot nu aud cu urechea, si o simt mereu infundata! ma poate ajuta cineva cu un sfat din ce cauza, sau care sunt complicatiile acestei operati? Mentionez faptul ca anul trecut am fost opertata la urechea dreapta tot de otoscleroza si nu am avut nici o problema si am auzit cu urechea din prima zi! Anul acesta nu stiu ce s-a intamplat dar cu urechea stanga nu aud! Va rog frumos sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta numai medicul care te-a operat te poate lamuri.Nu inteleg de ce intrebi aici? Nu noi te-am operat.

| AquaBlue97 a răspuns:

Te rog eu ceva, e spre binele tau.
Du-te la Doctor numai astepta sfaturi pe internet, du-te si spune va stii ce sa iti faca.

| Lavyynia18 a răspuns:

Buna, trebuie sa vorbesti cu docturul care te-a operat, sa te consulte.