| Cipri99 a întrebat:

Ce jocuri stiti pentru android 2.6.3(gingerbread mini2) fara temple run pou subway surfers)? cat mai multe va rog sau un site de unde pot sa le downloadez fara imi cere internet pe telefon din calculator in telefon cu cablu de date.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sims Freeplay, Minion Rush, Angela, Real Racing 3, Fifa 2014

| Mario1999 a răspuns:

Ia de aici:
www.zedge.net
Bafta!;)

| Cipri99 explică:

Nu gasesc jocuri acolo.

| Komarov a răspuns:

Evident :) sunt multe jocuri pentru. aceasta versiune de soft si mini 2 sincer sa fiu e un telefon bunicel.Dar sa revin la subiect telefonul tau are adreno 200 ceva mortal pentru telefoanele cu android slaba placa video dar exista un site cu o mai mare libertate de cautare decat play-store si specifica si tipu de specificatii pentru care este destinat jocu http://android.mob.org/ e foarte bun site-ul recomand gasesti orice aplicatie vezi ca la unele jocuri necesita data adica cele mari funda?