| Cosmincozo a întrebat:

am un iphone 4g cu jailbreak pe 5.0.1 si as dori sa trec la 5.1.1, care ar fi pasii? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| TheLaw a răspuns:

1. Fa backup.
2. Restore fara upgrade.
3. Upgrade.
4. Jailbreak (daca mai vrei).

Bafta

| dragondews a răspuns:

Asa cum a zis si TheLaw, faci un back-up la toate fisierele de pe telefonul tau, si apoi cauti un FirmWare care il vei introduce mai tarziu cu programul Absinthe care il gasesti foarte usor tastand Absinthe pe google. happy Floare-la-ureche.
TheLaw, o data ce i-ai dat jailbreak, nu prea mai ai cum sa il treci pe versiunea originala prin Upgrade.Iei un firmware original in consecinta.