| Norbert97 a întrebat:

Am un Laptop Dell Inspiron N5030 as vrea sa stiu daca se merita sa imi schimb procesorul de la Dual-Core la un i3. Am 4GB RAM DDR3 placa video este integrata din pacate. Si unde as putea sa gasesc procesoare? ca nu prea se gasesc nici second hand sau sa imi schimb cu un AMD la fel de puternic ca un i3. FUNDA

Răspuns Câştigător
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Nu se potriveste pe soclu degeaba ieii procu, si da de schimbat se poat schimba dar sa fie compatibile pe soket

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

Nu se schimba procesoare la laptopuri happy Se schimba laptopul.